aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu

bip
bipPoczta przez WWW
Login

Hasło

AKTUALNOŚCI
KURS DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO - ostatni w 2010r. PDF Drukuj Email
Zakończył się ostatni w tym roku kurs "Diagnosty samochodowego". Zorganizowany w terminie od 22 października do 21 listopada skupił ponownie komplet uczestników zainteresowanych tą tematyką. Uczestnikami kursu byli panowie z terenów: Kalisza - 2 osoby, Pleszewa - 1 osoba, Krotoszyna - 2 osoby, Kłobucka - 1 osoba, oraz z terenu Gostynia - 1 osoba i terenu Łodzi - 1 osoba.
Czytaj całość…
 
ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS DLA PUP w PLESZEWIE PDF Drukuj Email
Dnia 30 listopada 2010r. zakończył się kurs: "Jak rozpocząć i prowadzić własną działalność gospodarczą" zrealizowany dla 20 osób bezrobotnych skierowanych z PUP w Pleszewie. Kurs obejmował łącznie 94 godz. szkolenia teoretycznego i praktycznego. Celem kursu było przygotowanie uczestników do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej w świetle obowiązujących aktualnie przepisów.
Czytaj całość…
 
KURSY DLA PCPR-u: ARANŻACJA ZIELENI, KOMPUTEROWY PDF Drukuj Email
CKP w Pleszewie włączyło się również w tym roku w aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych. Na mocy umowy zawartej z PCPR w Pleszewie, realizującym projekt "Razem łatwiej" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Centrum zrealizowało dla łącznej liczby 37 osób kursy zawodowe z zakresu: kurs aranżacji zieleni i  kurs komputerowy.
Czytaj całość…
 
ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS PROGRAMOWANIA I OBSŁUGI OBRABIAREK CNC PDF Drukuj Email
W dniu 16 października 2010r. zakończył się kurs: "Programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)", zrealizowany w Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie, w terminie od 30.09.2010r. do 16.10.2010r. Kurs przeprowadzony został w formie stacjonarnej dla 5 osób bezrobotnych skierowanych do naszej jednostki z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie WLKP. Wymiar zajęć kursu obejmował łącznie 120 godz.
Czytaj całość…
 
ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO PDF Drukuj Email
Kurs "Diagnosty samochodowego" zorganizowany w naszej jednostce tuż po wakacjach, w terminie 27.08.2010r. - 19.09.2010r., zakończył się. Na kursie znaleźli się panowie z całej Polski. Wśród 8 uczestników znalazło się 6 osób prywatnych z miast: Kalisz, Konin, Namysłów, Żary, Sulechów, Aleksandrów Kujawski oraz 1 os. skierowana z PUP Pyrzyce, 1 os. przez Kujawsko-Pomorską Organizację Pracodawców Lewiatan z siedzibą w Toruniu.
Czytaj całość…
 
MOJA FIRMA MÓJ SUKCES - I Powiatowy Konkurs PDF Drukuj Email
UWAGA !
Zapraszamy wszystkich
uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu pleszewskiego, klas technicznych o kierunkach (w zawodach) nieekonomicznych. (tj. technik mechanik pojazdów samochodowych, technik mechatronik, technik mechanik, technik mechanizacji rolnictwa, technik weterynarii do udziału w
I Powiatowym Konkursie dla uczniów klas technicznych nieekonomicznych powiatu pleszewskiego
„Moja firma – mój sukces!”.

Termin nadsyłania zgłoszeń – do 31 grudnia 2010r.
na adres:
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie,
Al. Wojska Polskiego 4
z dopiskiem: praca konkursowa „Moja firma – mój biznes”
Czytaj całość…
 
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości również w CKP PDF Drukuj Email

W dniach 15 – 21 listopada 2010r. po raz trzeci w Polce obchodzony był Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie po raz pierwszy aktywnie włączyło się w jego obchody. W ramach programu Otwarta Firma organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Centrum odbył się cykl spotkań dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych powiatu pleszewskiego. W spotkaniach uczestniczyło około 200 uczniów.
Czytaj całość…
 
Nowa pracownia mechaniki pojazdowej PDF Drukuj Email
Już od września 2010r. funkcjonuje w CKP nowa pracownia mechaniki pojazdowej. Pracownia powstała w ramach nowego obiektu Centrum wybudowanego w związku z inwestycją budowlaną realizowaną przez Powiat Pleszewski. Pracownia spełnia obowiązujące wymogi i standardy egzaminacyjne OKE oraz MEN. Od początku roku szkolnego 2010/2011 na pracowni tej odbywają się zajęcia praktyczne dla uczniów w zawodzie technik pojazdów samochodowych.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 113 - 126 z 141


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 217
Wizyt dziś: 245
Wszystkich wizyt: 550940
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .