aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu

bip
bipPoczta przez WWW
Login

Hasło

AKTUALNOŚCI
IV SZKOLNE TARGI EDUKACYJNE w ZSP nr 1 w PLESZEWIE PDF Drukuj Email
Dnia 05.03.2010r. odbyły się IV Szkolne Targi Edukacyjne. Miejscem realizacji targów był Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie im. 70 Pułku Piechoty. W targach uczestniczyło również Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie. IV Szkolne Targi Edukacyjne miały na celu zapoznanie uczniów klas gimnazjalnych z ofertą szkół ponadgimnazjalnych.
Czytaj całość…
 
ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO PDF Drukuj Email
W dniu 28 lutego 2010r. zakończył się realizowany w Centrum kurs "Diagnosty samochodowego". Kurs w wymiarze 117 godz. przeprowadzany był w systemie weekendowym,  w terminie od 05.02.2010r. do 28.02.2010r. Kurs wzbudził ogromne zainteresowanie wśród osób chcących uzyskać kwalifikacje diagnosty samochodowego. W kursie uczestniczyło 8 osób z terenu całej Polski.
Czytaj całość…
 
XIV TARGI EDUKACYJNE - POZNAŃ 2010r. - MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE PDF Drukuj Email
W dniu 19 lutego 2010r. 3 - osobowa delegacja z CKP i ODN w Pleszewie (Dyrekcja: mgr Roman Paruszewski, mgr Artur Kowalski, nauczyciel praktycznej nauki zawodu: mgr Radosław Niemczewski) uczestniczyła w XIV Targach Edukacyjnych w Poznaniu, które odbyły się w dniach 19 - 21 lutego br na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Główne zainteresowanie naszej delegacji  wzbudziły stoiska wystawowe sprzętu technicznego wspomagającego procesy dydaktyczne z zakresu: mechatroniki, elektroniki i elektrotechniki.
Czytaj całość…
 
BRYŁA GEOMETRYCZNA PDF Drukuj Email
Pracownicy Warsztatów Szkolnych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie wykonali konstrukcję przestrzennej bryły geometrycznej w kształcie sześcianu. Wykonana konstrukcja została zainstalowana na terenie placu znajdującego się wokół Ratusza Miejskiego. Bryła ta powstała w ramach projektu "Figury przestrzenne w architekturze miejskiej" zrealizowanego w okresie 21 października - 21 grudnia 2009r.

Czytaj całość…
 
NOWY CERTYFIKAT PSKM PDF Drukuj Email
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Pleszewie już od 2003r. współpracuje z Instytutem Technologii Eksploatacji - Państwowym Instytutem Badawczym w Radomiu, zrzeszonym w Polskiej Sieci Kształcenia Modułowego. Jeszcze w 2009r. w ramach tej współpracy Centrum uzyskało nowy Certyfikat Akredytacji Instytucji Nr PSKM/16/I/2003/2006/2009
Czytaj całość…
 
TECHNIK MECHATRONIK - NOWA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO PDF Drukuj Email
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie zamierza przeprowadzać etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik mechatronik 311[50]. W związku z tym we wrześniu 2009r. Centrum złożyło do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu wniosek o udzielenie upoważnienia
Czytaj całość…
 
PROJEKT INWESTYCYJNY - ROZBUDOWA CKP PDF Drukuj Email
W oparciu o diagnozę potrzeb wynikających z zadań statutowych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie zaplanowało na lata 2008 – 2010 inwestycję mającą na celu modernizację bazy lokalowo – dydaktycznej jednostki poprzez jej rozbudowę i wybudowanie nowych obiektów. Obiekty te przystosowane będą do realizowania zadań edukacyjnych przy pomocy efektywnego wykorzystania profesjonalnego sprzętu posiadanego prze placówkę.

Czytaj całość…
 
UROCZYSTA WIECZORNICA PDF Drukuj Email


W dniu 5 grudnia 2009r. w sali widowiskowej Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie miała miejsce uroczysta Wieczornica poświęcona Powstaniu Wielkopolskiemu. Przedsięwzięcie to było uwieńczeniem działań zrealizowanych w ramach projektu pt.: „TĘDY WIODŁY ICH DROGI - PLESZEWIANIE W POWSTANIU WIELKOPOLSKIM”, projektu opracowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Pleszewie, zrealizowanego w ramach Programu "Patriotyzm Jutra" Muzeum Historii Polski w Warszawie
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 140 z 141


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 372
Wizyt dziś: 328
Wszystkich wizyt: 541575
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .