start / aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu

bip
bipPoczta przez WWW
Login

Hasło


AKTUALNOŚCI
PROJEKT INWESTYCYJNY - ROZBUDOWA CKP PDF Drukuj Email
W oparciu o diagnozę potrzeb wynikających z zadań statutowych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie zaplanowało na lata 2008 – 2010 inwestycję mającą na celu modernizację bazy lokalowo – dydaktycznej jednostki poprzez jej rozbudowę i wybudowanie nowych obiektów. Obiekty te przystosowane będą do realizowania zadań edukacyjnych przy pomocy efektywnego wykorzystania profesjonalnego sprzętu posiadanego prze placówkę.

Czytaj całość…
 
UROCZYSTA WIECZORNICA PDF Drukuj Email


W dniu 5 grudnia 2009r. w sali widowiskowej Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie miała miejsce uroczysta Wieczornica poświęcona Powstaniu Wielkopolskiemu. Przedsięwzięcie to było uwieńczeniem działań zrealizowanych w ramach projektu pt.: „TĘDY WIODŁY ICH DROGI - PLESZEWIANIE W POWSTANIU WIELKOPOLSKIM”, projektu opracowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Pleszewie, zrealizowanego w ramach Programu "Patriotyzm Jutra" Muzeum Historii Polski w Warszawie
Czytaj całość…
 
SPRAWOZDANIE PODSUMOWUJĄCE ROK SZKOLNY 2008/2009 PDF Drukuj Email
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie w roku szkolnym 2008/2009 zrealizowało szereg działań edukacyjnych. Dla młodzieży: zajęcia praktycznej nauki zawodu, praktyki zawodowe w pełnym zakresie programowym bądź w zakresie wybranych treści programowych czy też uzupełniających program nauczania pod kątem przyszłego zawodu, Dla osób dorosłych: szkolenia i kursy potwierdzające posiadanie kwalifikacji zawodowych, kursy przekwalifikowujące w szerokim zakresie przedmiotowym według najnowszych programów nauczania i nowoczesnych standardów zawodowych pod kątem wykonywania przyszłego zawodu i aktualnych potrzeb rynku pracy.
Czytaj całość…
 
Wiceminister w CKP PDF Drukuj Email
W dniu 14.XI.2008r. nasze Centrum odwiedził z wizytą roboczą Wiceminister Edukacji Narodowej Pan Zbigniew Włodkowski, Podsekretarz stanu odpowiedzialny za kształcenie zawodowe i ustawiczne, informatyzację w systemie oświaty i wykorzystanie funduszy unijnych. Wizyta przebiegła w zdecydowanie satysfakcjonującej atmosferze i miała rzeczowy charakter.

Czytaj całość…
 
II Targi Edukacyjne Powiatu Pleszewskiego PDF Drukuj Email
Targi odwiedzili m.in.: wicekurator Kuratorium Oświaty w Poznaniu Mirosław Drzazga, z-ca dyrektora Wydziału Nadzoru Pedagogicznego w Kaliszu Sławomir Sobczyk, przedstawiciel Wojewody Wielkopolskiego Przemysław Ciszak oraz radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Barbara Nowak. Przybył Przewodniczący Rady Powiatu w Pleszewie Mirosław Kuberka, radni powiatowi, miejscy i gminni, wiceburmistrz, wójtowie, dyrektorzy i nauczyciele gimnazjów i szkół podstawowych
.
Czytaj całość…
 
I TARGI EDUACYJNE POWIATU PLESZEWSKIEGO PDF Drukuj Email
W dniach 21-22 marca 2007r. odbędą się I Targi Edukacyjne Powiatu Pleszewskiego pod hasłem „Tak witamy wiosnę”.
Czytaj całość…
 
III OGÓLNOPOLSKI KONKURS "SPRAWNY W ZAWODZIE, BEZPIECZNY W PRACY" - PlESZEW 2007 PDF Drukuj Email

   W dniach 24-25 kwietnia br. na terenie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP oraz Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie odbywał się ogólnopolski finał III edycji konkursu „Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy”.

Czytaj całość…
 
X Targi Edukacyjne - Poznań 2006 PDF Drukuj Email

   W dniu 3 marca 2006r. Wicedyrektor CKP i ODN w Pleszewie p. Artur Kowalski gościł na X Targach Edukacyjnych Poznań 2006 „Edukacja dla każdego” odbywających się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Czytaj całość…
 
Nowoczesne centrum obróbkowe w pracowni obrabiarek numerycznych CKP PDF Drukuj Email

   CKP i ODN w Pleszewie odniosło kolejny znaczący sukces w dziedzinie rozwoju edukacji i modernizacji oferty edukacyjnej w regionie. W dniu 30 listopada 2005r. Dyrekcja Centrum podpisała umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie na realizację projektu pt.: „Modernizacja wyposażenia pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie”.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 135 z 135


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 173
Wizyt dziś: 12
Wszystkich wizyt: 481878
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .