aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu

bip
bipPoczta przez WWW
Login

Hasło

AKTUALNOŚCI
Mamy nowe Upoważnienie OKE w Poznaniu PDF Drukuj Email
Na początku stycznia 2014r. Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie uzyskało nowe Upoważnienie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu do realizacji etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Upoważnienie dotyczy organizacji egzaminów jeszcze na tzw. "starych zasadach" w zawodach:
Czytaj całość…
 
Praktyka zawodowa - technik ekonomista PDF Drukuj Email

W okresie od 03 do 31 stycznia 2014 roku w naszym Centrum praktykę zawodową w zawodzie - technik ekonomista realizowała III klasa Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie. Zajęcia odbywały się przez 5 dni  w tygodniu  przez 4 tygodnie. Uczniowie mieli możliwość odbywania zadań programowych w specjalistycznej  pracowni
Czytaj całość…
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - listopad/grudzień 2013 PDF Drukuj Email
W terminie od 22 listopada do 15 grudnia 2013r. zrealizowany został kurs "Diagnosta samochodowy" - ostatni w roku. Uczestnikami kursu były osoby prywatne. Tym razem przyjechały do nas z Kalisza i Zagórowa. Kurs realizowany był tradycyjnie już w trybie weekendowym. Jeden z uczestników odbywał zajęcia uzupełniające tylko z zakresu modułów: II  i  III, pozostali wszystkie 5 modułów.
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" - listopad/grudzień 2013 PDF Drukuj Email
W terminie od 28 listopada do 8 grudnia 2013r. w naszym Centrum zrealizowany został kolejny kurs: "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie". Tym razem uczestnikami były osoby prywatne z Kalisza i Wągrowca. Tym razem liczba godz. kursu liczyła 60 godz. , a zajęcia odbywały się przez 4 dni w tygodniu.
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" dla PWSZ w Kaliszu PDF Drukuj Email

W tym roku jak w latach ubiegłych CKP zrealizowało na zamówienie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu specjalistyczny kurs z zakresu: "Programowanie i obsługa pionowego centrum obróbkowego DMC 635V ze sterowaniem Heidenhain." Uczestnikami kursu było 22 studentów III roku. Kurs przeprowadzono z podziałem na 3 grupy uczestników. 1 grupa studentów realizowała zajęcia w terminie od 2 do 13 września
Czytaj całość…
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - sierpień/wrzesień 2013 PDF Drukuj Email
Kolejny już 3 w tym roku kurs z zakresu: "Diagnosta samochodowy" w naszej Placówce dobiegł końca. Zrealizowany został w terminie od 23 sierpnia do 15 września br. Kurs przebiegał zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 2004r. Liczba godzin kursu = 117. Tryb kursu = weekendowy. W kursie uczestniczyło 8 osób. Wśród uczestników znalazła się również pani.
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" - sierpień 2013 PDF Drukuj Email
Kolejny kurs z zakresu: "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie" zrealizowany został w naszym Centrum w terminie od 16 sierpnia do 1 września 2013r. Uczestniczyło w nim 6 osób. PUP w Świebodzinie skierował do nas na ten kurs 1 osobę natomiast PUP w Ostrzeszowie skierował aż 3 osoby, pozostali - to osoby prywatne. Osoby prywatne przyjechały do nas tym razem z Kalisza i Sycowa
Czytaj całość…
 
Egzaminy zawodowe - 2013r. PDF Drukuj Email
Egzaminy zawodowe potwierdzające kwalifikacje zawodowe Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu - etap praktyczny w tym roku szkolnym, placówka nasza realizuje dla 3 zawodów na poziomie zasadniczym zawodowym: Sprzedawca, Mechanik pojazdów samochodowych, Operator obrabiarek skrawających; oraz dla 2 zawodów na poziomie średnim technicznym: Technik mechatronik, Technik pojazdów samochodowych.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 70 z 141


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 217
Wizyt dziś: 229
Wszystkich wizyt: 550924
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .