aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu

bip
bipPoczta przez WWW
Login

Hasło

AKTUALNOŚCI
Kurs "CNC" - kwiecień 2016 PDF Drukuj Email
W terminie od 8 do 24 kwietnia zrealizowany został w naszej placówce kolejny kurs w zakresie "Operator obrabiarek sterowanych numerycznie" . Wśród uczestników znalazły się osoby prywatne oraz skierowana z PUP w Ostrzeszowie. Kurs obejmował 90 godz. i przeprowadzany był w trybie weekendowym. Zakres kursu CNC obejmował 

     
Czytaj całość…
 
Nowe Upoważnienia OKE PDF Drukuj Email
W oparciu o wyniki weryfikacji naszej placówki przez właściwą komórkę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu, uzyskaliśmy Upoważnienie do zorganizowania pisemnej części egzaminu zawodowego z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu dla wszystkich kwalifikacji  oraz Upoważnienie do zorganizowania praktycznej części egzaminu w zakresie
Czytaj całość…
 
NASZE KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE - kwiecień 2016 PDF Drukuj Email
Technik usług kosmetycznych w zakresie kwalifikacji: A.61. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy; Monter mechatronik w zakresie kwalifikacji: E.4. Użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych; Operator obrabiarek skrawających w zakresie kwalifikacji: M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających; to Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, realizowane w profesjonalnie wyposażonych pracowniach naszego Centrum, odpowiadających standardom OKE i MEN.
  
WIĘCEJ FOTOGRAFII W GALERII - zapraszamy
  
 
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy - Technik administracji PDF Drukuj Email
Dobiegł końca Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy (KKZ) w zakresie kwalifikacji A.68 Obsługa klienta w jednostkach administracji w zawodzie Technik administracji. KKZ realizowany był przez naszą placówkę w terminie od 24.04.2015r. do 29.02.2016r. Na absolwentów naszego kursu czeka już tylko egzamin przed OKE, którego pomyślne zdanie zaowocuje dyplomem technika administracji. Egzamin ten zarówno w części pisemnej jak i praktycznej przeprowadzany będzie w naszej placówce i to już w sesji letniej: maj-lipiec 2016. Wobec tego, życzymy powodzenia.
   
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - luty 2016 PDF Drukuj Email
 W dniu 5 lutego rozpoczęliśmy realizację pierwszego w tym 2016 roku kursu "Diagnosta samochodowy". Kurs realizowany był w formie zaocznej, tzn. w trzy dni weekendowe (piątek, sobota, niedziela). Długość kursu obejmował cztery weekendy czyli w sumie 12 dni szkoleniowych. Termin zakończenia kursu - 28 luty 2016 roku. Wszystkie zajęcia przeprowadzane były na terenie naszej placówki.
Czytaj całość…
 
Egzaminy zawodowe - sesja styczeń - luty 2016 PDF Drukuj Email
W Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie realizowana była część praktyczna egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej: "styczeń - luty 2016". W terminie od 4 lutego 2016r. do 26 lutego 2016r.  Były to tzw. "nowe egzaminy" i przeprowadzone zostały dla czterech kwalifikacji: A.18 ; M.18 ; M.12 ; E.18. dla łącznej liczby zgłoszonych zdających: 97 osób.
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" - grudzień 2015 PDF Drukuj Email
Kolejny, a zarazem ostatni już w 2015 roku kurs w zakresie "Programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie" zrealizowany został w terminie od 4 do 20 grudnia i tym razem przeprowadzony był w trybie weekendowym. Uczestnikami kursu oprócz osób prywatnych były dwie osoby bezrobotne skierowane do naszego Centrum przez PUP w Jarocinie. Osoby prywatne natomiast to mieszkańcy: Ostrzeszowa, Goliny i okolic Odolanowa.  Zajęcia  realizowane były według programu nauczania liczącego 90 godz. w trzech pracowniach obrabiarek sterowanych numerycznie naszej placówki.
Czytaj całość…
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - październik/listopad 2015 PDF Drukuj Email
Ostatni kurs "Diagnosty samochodowego" w roku 2015 przyciągnął do naszej placówki oczekiwanie liczną grupę zainteresowanych.   W terminie od 23 października   do  22 listopada szkoliliśmy osoby prywatne indywidualne jak i skierowane z różnych firm. Uczestnikiem również była osoba bezrobotna skierowana z PUP w Ostrowie Wlkp. Ponadto szkolenie uzupełniające z zakresu II części programu (autobusy) realizowane było dla 3 osób. Tym razem szkoliły się w naszej placówce osoby z Sieradza, Raszkowa i okoli, Sulechowa, Kalisza i okolic, Tuliszkowa, Ostrowa Wlkp., Odolanowa
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 24 z 141


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 217
Wizyt dziś: 268
Wszystkich wizyt: 550963
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .