aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu

bip
bipPoczta przez WWW
Login

Hasło

AKTUALNOŚCI
Kurs "CNC" - grudzień 2014 PDF Drukuj Email
W terminie od 13 grudnia do 18 grudnia zrealizowaliśmy kurs z zakresu "Programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie" dla pracownika pleszewskiego potentata produkcyjnego - "SPOMASZ" Pleszew S.A. Tematyka kursu oparta była o nowoczesne zagadnienia z zakresu programowania i obsługi centrum obróbkowego CNC z systemem sterowania HEIDENHAIN TNC 530.
Czytaj całość…
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - ostatni w 2014 r. PDF Drukuj Email
W okresie od  28 listopada do 21 grudnia 2014 roku zrealizowany został ostatni już w tym roku kurs "Diagnosty samochodowego". Tym razem wśród uczestników realizujących całościowy kurs 5 - modułowy, były osoby z różnych stron Polski. Z okolić Gostynia, z Błaszek w woj. łódzkim oraz z Władysławowa czyli z Pomorza. Kurs realizowany był tradycyjnie  w trybie weekendowym, tj. w piątki, soboty i niedziele zgodnie z program zamieszczonym w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.
Czytaj całość…
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - listopad/grudzień 2014 PDF Drukuj Email
Kolejny kurs "Diagnosta samochodowy" - zakończony. W terminie od 14 listopada do 7 grudnia szkoliło się w naszej placówce 9 osób. Kurs przebiegał sprawnie w trybie weekendowym. Wszystkie osoby odbywały kurs całościowy - 5 modułowy, którego ukończenie daje możliwości pracy na okręgowej stacji kontroli pojazdów.
Czytaj całość…
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej w Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie miał swoją uroczystą oprawę. Pan Roman Paruszewski Dyrektor naszego Centrum podziękował wszystkim nauczycielom praktycznej nauki zawodu za codzienny trud kształcenia młodych pokoleń w murach naszej placówki. Podkreślił wagę promowania szkolnictwa zawodowego w kontekście
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" - wrzesień 2014 PDF Drukuj Email
W terminie od 12 września do 28 września 2014 roku  nasze Centrum zrealizowało kolejny kurs z zakresu: "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie". Uczestnikami kursu były osoby skierowane z Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie, z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrzeszowie, oraz osoby prywatne. Na kurs "CNC" osoby prywatne przybyły do
Czytaj całość…
 
Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe - wrzesień PDF Drukuj Email
     
Po zakończonej przerwie wakacyjnej 49 osób rozpoczęło kontynuację nauki na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych realizowanych przez nasze Centrum w następujących kwalifikacjach: M.12. Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych - w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych oraz M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających - w zawodzie operator obrabiarek skrawających. 
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" - czerwiec/lipiec 2014 PDF Drukuj Email

Kolejny kurs "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie" przeprowadzony został w naszym Centrum w terminie od  27 czerwca do 13 lipca. Tym razem wśród uczestników kursu znalazła się osoba skierowana z PUP w Ostrzeszowie. Pozostałe osoby samofinansujące sobie kurs przyjechały do nas z Ostrowa Wlkp., Brzezin koło Kalisza i okolic Cekowa. Program kursu

Czytaj całość…
 
Praktyka zawodowa - technik mechatronik ZST w Pleszewie PDF Drukuj Email
W naszym Centrum Kształcenia Praktycznego w terminie od 5 maja do 30 maja 2014 roku realizowała praktykę zawodową w zawodzie technik mechatronik, klasa III TR z Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie. Zajęcia odbywały się w nowoczesnej pracowni mechatroniki, wyposażonej w zaawansowane stanowiska dydaktyczne ze sterownikami mikroprocesorowymi PLC, sterującymi urządzeniami elektrycznymi,  pneumatycznymi i hydraulicznymi, kompleksowe narzędzia wykonawcze do budowy układów mechatronicznych. Przebieg praktyki zawodowej i jej zakres najlepiej obrazuje poniższy film. Zapraszamy do obejrzenia.
=============>>>>>>> 
zobacz film
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 48 z 141


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 277
Wizyt dziś: 0
Wszystkich wizyt: 550972
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .