start / aktualności
 nasze pracownie
 kwalifikacyjne kursy
 zawodowe

 kursy / oferta
 praktyczna nauka
 zawodu
 egzaminy zawodowe
 zamówienia publiczne
bip
bip


Poczta przez WWW
Login

Hasło

Kurs "CNC" - czerwiec/lipiec 2014 PDF Drukuj Email

Kolejny kurs "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie" przeprowadzony został w naszym Centrum w terminie od  27 czerwca do 13 lipca. Tym razem wśród uczestników kursu znalazła się osoba skierowana z PUP w Ostrzeszowie. Pozostałe osoby samofinansujące sobie kurs przyjechały do nas z Ostrowa Wlkp., Brzezin koło Kalisza i okolic Cekowa. Program kursu

Czytaj całość…
 
Praktyka zawodowa - technik mechatronik ZST w Pleszewie PDF Drukuj Email
W naszym Centrum Kształcenia Praktycznego w terminie od 5 maja do 30 maja 2014 roku realizowała praktykę zawodową w zawodzie technik mechatronik, klasa III TR z Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie. Zajęcia odbywały się w nowoczesnej pracowni mechatroniki, wyposażonej w zaawansowane stanowiska dydaktyczne ze sterownikami mikroprocesorowymi PLC, sterującymi urządzeniami elektrycznymi,  pneumatycznymi i hydraulicznymi, kompleksowe narzędzia wykonawcze do budowy układów mechatronicznych. Przebieg praktyki zawodowej i jej zakres najlepiej obrazuje poniższy film. Zapraszamy do obejrzenia.
=============>>>>>>> 
zobacz film
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - maj 2014 PDF Drukuj Email
W okresie od  9 maja do 1 czerwca 2014 roku zrealizowany został kolejny kurs "Diagnosta samochodowy". Tym razem wśród uczestników realizujących całościowy kurs 5 - modułowy, znalazła się jedna kobieta. Pani przyjechała do nas z okolic Ślesina. Jeden uczestnik kursu realizował tylko moduły - II i III w celu uzupełnienia brakujących uprawnień.
Czytaj całość…
 
Praktyka zawodowa - dla uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie PDF Drukuj Email
W terminie od 5 maja do 30 maja 2014 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie praktykę zawodową w zawodzie technik mechanik, realizowała klasa III TM/TE z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Zajęcia przeprowadzone zostały na podstawie programu praktyki w liczbie 100 godz. Uczniowie mieli możliwość poznania nowoczesnych technik wytwarzania oraz obróbki maszynowej wykonywanej na bazie CNC. Przez okres czterech tygodni odbywali zajęcia w trzech
Czytaj całość…
 
Kurs "CNC" - kwiecień 2014 PDF Drukuj Email
Rozpoczęliśmy realizację kursu "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie" - CNC. Termin organizacji kursu zawiera się od 10 kwietnia do 29 kwietnia 2014r.  Liczba uczestników na kursie wynosi 8 osób. Wśród uczestników znajduje się osoba skierowana przez "SPOMASZ" Pleszew S.A. oraz osoba skierowana przez RENISHAW Sp. z o.o. Warszawa.
Czytaj całość…
 
Inauguracja Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych - 2014r. PDF Drukuj Email
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie rozpoczęło realizację kolejnych Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Na spotkaniu organizacyjnym zjawiła się liczna grupa osób zainteresowanych zdobyciem całkowicie bezpłatnie nowego, atrakcyjnego zawodu. KKZ Centrum realizuje od roku 2013. W roku 2014 CKP rozpoczęło realizację  dwóch Kwalifikacyjnych  Kursów  Zawodowych.
Czytaj całość…
 
Kurs "Diagnosta samochodowy" - luty/marzec 2014 PDF Drukuj Email
Pierwszy w tym roku kurs "Diagnosty samochodowego" za nami. Zgodnie z oczekiwaniami cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony osób zamierzających podjąć zatrudnienie  na  stanowisku diagnosty samochodowego.    W terminie od 14.02.2014r.  do 09.03.2014r.  na zajęciach kursu w Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie uczestniczyło 11 osób.
Czytaj całość…
 
Projekt "e-Nauczyciele Powiatu Pleszewskiego" PDF Drukuj Email
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie oraz PHU INFO-KOMPLEKS Jacek Drosdowski Pleszew rozpoczęło realizację II edycji szkoleń dla nauczycieli w ramach projektu: "e-Nauczyciele Powiatu Pleszewskiego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.4 – Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.
Czytaj całość…
 
Wpis do WUP Poznań zaktualizowany PDF Drukuj Email
Na początku roku 2014 Placówka nasza jak co roku zaktualizowała wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu (WUP). Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie istnieje w RIS jako instytucja szkoleniowa od 2004r. Każdego roku aktualizujemy dane i składamy wniosek
Czytaj całość…
 
Kurs Spawalniczy dla uczniów ZSUG w Pleszewie PDF Drukuj Email
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pleszewie zrealizowało dla 20 uczniów Zespołu Szkół Usługowo - Gospodarczyk w Pleszewie kurs spawalniczy. Placówka nasza wygrała przetarg ogłoszony przez w/w Szkołę na realizację Zadania nr 2 - zajęcia zawodowe: kurs spawalniczy metodą MAG i metodą TIG. Kurs przeprowadzono w terminie od 12.12.2013r. do 28.02.2014r.   Kurs zorganizowany został w
ramach realizacji Projektu "Rozwiń skrzydła swoich możliwości” współfinansowanego przez EFS w ramach POKL Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 67


Migawki z galeriif
Odwiedzalność
Wizyt wczoraj: 180
Wizyt dziś: 48
Wszystkich wizyt: 478066
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
 
MaroNET .